Oferta dla biur podróży

Jeżeli organizują Państwo wycieczki do Granady, Alhambry, Malagi lub Andaluzji i szukają Państwo przewodnika – mam nadzieję, że trudy poszukiwań właśnie się zakończyły!

 

Wycieczka po Granadzie

 

 

Pałac Karola Piątego

Jestem licencjonowanym przewodnikiem w Andaluzji. Znam biegle, oprócz ojczystego polskiego, także język angielski i hiszpański.

Jeżeli  chcą Państwo zorganizować wycieczkę po Alhambrze, potrzebują transferu z lotniska, czy też zaplanowania wycieczek  po Andaluzji, to proszę o kontakt.

Moja działalność jako przewodnika obejmuje całą Granadę i Malagę, ale nie tylko! Jeśli grupa przebywa w miastach nadmorskich, na przykład Motril, Salobreña czy Almuñécar, a chciałaby skorzystać z bogatej oferty innych andaluzyjskich miast, zorganizować degustację owoców, wycieczkę lub spotkanie o historii i tradycjach regionu – zapraszam do kontaktu.

Zależy mi na tym, by przekazać wiedzę w interesujący sposób, ale także zachęcam do doświadczenia miasta za pomocą zmysłów, tak, by wtopić się choć na chwilę w jego atmosferę.

Chętnie podejmuję współpracę stałą z biurami podróży – jestem sumienna, zawsze przygotowana i punktualna, a moi klienci cenią sobie jakość oferowanych przeze mnie usług. Wystawiam faktury VAT oraz VAT UE.  

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją stroną internetową oraz do kontaktu ze mną.