Trasa na życzenie

Jaskinie na SacromonteGranada oferuje wiele miejsc i atrakcji, których nie sposób ująć w jednej, ogólnej trasie. Dlatego też, jeśli chcielibyście się wybrać do miejsca, które nie jest opisane na tej stronie, a znajduje się w Granadzie (lub innym mieście regionu Andaluzji) - zapraszam do kontaktu, a wybierzemy się razem. Chętnie i z przyjemnością przygotowuję trasy indywidualne, trasy dla grup i dobieram je do możliwości i chęci uczestników. Pielgrzymom pomagam w organizowaniu Mszy świętej, a z wielbicielami baroku zwiedzam mniejsze kościoły i klasztory Granady.

Spośród wielu mniej znanych miejsc, którymi także szczyci się Granada, można wymienić barokowy klasztor kartuzów - La Cartuja. Ten wypełniony bogatą sztuką i architekturą zespół klasztorny pokazuje nieco inną - milczącą i wyciszoną - stronę Granady. W Granadzie znajduje się wiele wartych odwiedzenia kościołów, z bazyliką (Basilica de Nuestra Señora de las Angustias) i kościołem Patronki Granady na czele. 

A może masz ochotę poznać historię Sacramonte i świętych jaskiń?

Warto odwiedzić także muzeum walki z bykami i Plaza de Toros, gdzie opowiem o tej kontrowersyjnej tradycji. Wszystkie te miejsca, jak i wiele innych, mogą być włączone w trasy na życzenie.

 

Wszystko w tej trasie dopasowane jest do Waszych czasowych, finansowych, zdrowotnych, i wszelkich innych potrzeb.

Sacromonte

 

Oferuję maksymalne wykorzystanie czasu, który macie w pięknej Granadzie, a każdą trasę planuję, dopasowuję i proponuję indywidualnie - dzięki temu nie będziemy biegać od zabytku do zabytku (to przeciwne andaluzyjskiej naturze!), a spokojnym, choć zdecydowanym krokiem zwiedzimy to, co stanowi o wyjątkowości tego miasta.

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów!

Przykładowe atrakcje:

  • Klasztor Kartuzów
  • Klasztor św. Hieronima
  • Dzielnica Sacramonte i Opactwo Sacramonte 

Czas trwania:

  • Zależy od wcześniej ustalonej trasy 

Rezerwacja

Jeżeli szukasz trasy łączonej ze zwiedzaniem miasta, trasy specjalnej lub masz jakieś pytania - zapraszam do odwiedzenia pozostałych zakładek mojej strony internetowej oraz do kontaktu poprzez formulaż poniżej lub bezpośrenio na adres: 

kontakt@granadazprzewodnikiem.pl

Może Cię również zainteresować: